Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОДАТОК
 

Затверджено
розпорядження голови
райдержадміністрації
від 19 січня 2007 року №14

Заходи
щодо всебічного вивчення, об’єктивного висвітлення діяльності українського визвольного руху та сприяння процесу національного примирення

1.Провести в Народному Домі м.Сокаля урочисту академію до Дня Соборності України.

21 січня 2007 року

Л.Фарин

2.Провести в населених пунктах району заходи з нагоди Дня Соборності України за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, депутатів.

21 січня 2007 року

Голови місцевих рад

3. Підготувати банк даних про місця масових розстрілів, криївок, одиноких поховань в районі, а також про родини зі Сходу, які рятувалися в Сокальському районі від голодомору.

Протягом 2007 року

Р.Монастирський

Л.Фарин

Л.Луців

4.Організувати в центральній районній бібліотеці та бібліотеках району книжкові виставки про учасників українського визвольного руху, читання історичних та публіцистичних книг по темі.

Протягом 2007 року

Л.Фарин

Т.Лобода

5.В навчальних закладах району створити кімнати-музеї, історичні куточки, стенди, присвячені учасникам українського визвольного руху. Здійснювати пошукову роботу з метою видання спогадів у літописах утворення національної ідеї у містах і селах.

Протягом 2007 року

Р.Монастирський

6. Залучати учнівську молодь до пам”яткоохоронної діяльності, розробити екскурсійні маршрути по містах і селах району, пов”язаних з героїкою українського визвольного руху.

Протягом 2007 року

Р.Монастирський

Л.Фарин

7.Проводити в населених пунктах району заходи з нагоди річниць створення УПА, ЗУНР, вшанування пам”яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні, ювілеїв відомих діячів українського визвольного руху за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, депутатів.

Протягом 2007 року

Голови місцевих рад

8.Забезпечувати впорядкування могил воякам УГА, пам”ятних знаків.

Протягом 2007 року

Р.Монастирський

Директори шкіл району

9. В навчальних закладах району проводити науково-практичні конференції, круглі столи про місце, роль та значення українського визвольного руху.

Протягом 2007 року

Р.Монастирський

10. Включити до навчального плану питання, що стосуються участі українців у ІІ світовій війні, інших військоих конфліктах ХХ століття, діяльності українського визвольного руху.

Протягом 2007 року

Р.Монастирський

11.Організовувати зустрічі ветеранів УПА з шкільною молоддю з метою національно-патріотичного виховання.

Протягом 2007 року

Р.Монастирський

12.Започаткувати цикл радіопередач на ТРК “Сокаль” на історичні теми за участю викладачів та учнів Малої академії наук.

Постійно, протягом 2007 року

Р.Монастирський

І.Каспрук

М.Пасько

13. Рекомендувати засобам масової інформації району широко висвітлювати заходи, спрямовані на консолідацію українського суспільства, захист прав учасників українського визвольного руху, зокрема, зустрічей з ветеранами УПА, наукових конференцій по темі, круглих столів, інтерв”ю до газет, тощо..

Протягом 2007 року

І.Вашків

М.Пасько

 
   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше