Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-21.03.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
18 березня 2013 року м.Сокаль № 120

Про проведення місячника озеленення,
прибирання та благоустрою і Дня довкілля

На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 6 серпня 1998 року №855/98 «Про День довкілля», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 15 березня 2013 року №116/0/5-13 "Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля", з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об`єктів масового перебування та відпочинку населення:

1.Провести на території Сокальського району з 18 березня до 30 квітня 2013 року місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 20 квітня 2013 року - День довкілля.

2.Створити районний організаційний комітет для організації проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля у складі згідно з додатком 1.

3.Створити оперативні групи для вивчення та оперативного інформування про стан проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля у складі згідно з додатком 2.

4.Міським, селищному, сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій району:

4.1.Створити до 19 березня 2013 року відповідні робочі групи в населених пунктах, на підприємствах, організаціях та установах, розробити та забезпечити виконання заходів, про що інформувати районну державну адміністрацію щочетверга до 12 години згідно з додатками №№3, 4, 5.

4.2.Привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, парки і сквери.

4.3.Провести акції "Посади дерево і збережи його", "Майбутнє лісу у твоїх руках", “Україна без сміття”, операції “Первоцвіт-2013”, “Нерест-2013”, “Тиша в угіддях”.

4.4.Залучити до участі у зазначених заходах волонтерів, громадськість, учнівську та студентську молодь, з відзначенням найбільш активних учасників.

4.5.Організувати та здійснити заходи із благоустрою та озеленення населених пунктів, зокрема створити в установленому порядку в кожному населеному пункті нові зелені зони, парки, сквери, висаджування саджанців дерев і кущів.

4.6.Довести виконавцям конкретні завдання за видами і обсягами робіт на закріплених територіях та об’єктах благоустрою і встановити дієвий контроль за їх виконанням.

4.7.Підготувати технічне обладнання, машини і механізми для виконання запланованих робіт.

5.Начальникам управлінь та відділів райдержадміністрації, директору Сокальського ДЛГП «Галсільліс» М.Дем’яновичу, лісничим Бендюзького, Сокальського, Низівського, Великомостівського, Волицького, Бутинського лісових господарств, начальнику управління водного господарства В.Новосаду взяти під контроль та сприяти в організації робіт підпорядкованих служб щодо використання територій парків, скверів, лісових насаджень, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, розчистки та впорядкування джерел вод, очищення прибережних захисних смуг рік і водоймищ від сміття.

6.Редакції газети «Голос з-над Бугу» (В.Сорочук), телерадіокомпанії «Сокаль» (М.Пасько) забезпечити широке висвітлення підготовки та проведення місячника з озеленення та благоустрою і Дня довкілля.

7.Начальнику відділу житлово-комунального господарства, цільових програм, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту райдержадміністрації О.Юзефику узагальнену інформацію про виконання заходів подавати щоп’ятниці до 10 години в обласний оргкомітет та Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області за формою згідно з додатком 4.

8.Фінансування запланованих заходів проводити в межах кошторисних призначень місцевих бюджетів.

9.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше