Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-14.03.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
12 березня 2013 року м.Сокаль № 111

Про регламент проведення нарад
у голови райдержадміністрації

Згідно із Законом України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядженням голови Сокальської райдержадміністрації від 14 грудня 2010 року №758 „Про затвердження Регламенту Сокальської районної державної адміністрації”:

1.Затвердити регламент проведення нарад у голови райдержадміністрації, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації від 9 липня 2010 року №322 „Про регламент проведення нарад в райдержадміністрації”.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше