Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-14.03.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
12 березня 2013 року м.Сокаль № 110

Про затвердження Положення про Сокальський
районний територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року №1417 "Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)", для врегулювання роботи Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг):

1.Затвердити Положення про Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у новій редакції, що додається.

2.Директору Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Т.Бугай подати Положення про Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на реєстрацію державному реєстратору Сокальської районної державної адміністрації.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 27 серпня 2010 року № 433 “Про затвердження Положення про Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)“.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше