Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-14.03.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
12 березня 2013 року м.Сокаль № 109

Про проведення перевірки з питань
здійснення делегованих повноважень
органів виконавчої влади

Відповідно до статтей 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади»:

1.Провести з 13 до 15 березня 2013 року перевірку з питань здійснення виконавчим комітетом Мурованської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

2.Утворити комісію з перевірки здійснення виконавчим комітетом Мурованської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади (далі – комісія) у складі згідно з додатком.

3.Членам комісії до 19 березня 2013 року подати голові комісії звіт про результати перевірки.

4.Голові комісії (М.Христинич) до 20 березня 2013 року підготувати узагальнену довідку про роботу виконкому Мурованської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та подати на розгляд Колегії районної державної адміністрації.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше