Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-04.03.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
1 березня 2013 року м.Сокаль № 96

Про організацію та проведення
щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець»

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», від 7 липня 2010 року № 564 «Про затвердження Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування», відповідно до Положення про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженого Указом Президента України від 18 липня 2011 року № 769/2011:

1.Провести перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Сокальській районній державній адміністрації з 1 березня до 30 квітня 2013 року.

2.Утворити організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Сокальської районної державної адміністрації у складі згідно з додатком.

3.Затвердити Методичні рекомендації щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (додаток № 1).

4.Затвердити Положення про організаційний комітет з проведення третього туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», що додається.

5.Затвердити Календарний план проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», що додається.

6.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 21 січня 2008 року № 21 “Про проведення щорічного конкурсу “Кращий державний службовець” Сокальської райдержадміністрації”.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше