Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-04.03.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
28 лютого 2013 року м.Сокаль № 88

Про підвищення готовності до реагування на можливі
надзвичайні ситуації, пов’язані з підтопленням
територій району внаслідок льодоходу, повені та
паводків у 2013 році

Відповідно до статтей 6, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання вимог рішення Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2013 року (протокол №10) та враховуючи рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 13 лютого 2013 року (протокол № 5), розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 20 лютого 2013 року №67/0/5-13:

1.Утворити районний Штаб керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних із підтопленням територій району внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2013 році, у склад згідно з додатком.

2.Першому заступникові голови районної державної адміністрації, керівникові районного Штабу керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних із підтопленням територій району внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2013 році, П.Савчуку організувати роботу Штабу з врахуванням погодних умов та обстановки на території району.

3.Організувати на адміністративних територіях району постійний моніторинг ситуації, моделювання розвитку льодоходу, повені і паводків та розроблення регламентів роботи відповідних спеціалізованих служб цивільного захисту.

4.Начальнику відділу житлово-комунального господарства, цільових програм, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту О.Юзефику розробити план заходів з інформування населення щодо можливих загроз та дій у разі їх виникнення, зокрема про порядок евакуації (тимчасового відселення) населення з потенційно небезпечних, внаслідок підтоплень, територій.

5.В.о. головного лікаря КЗСРРЛО "Сокальська центральна районна лікарня" Я.Вітику підготувати спеціальну техніку, рятувальні засоби і навчання бригад медичних працівників діям в умовах льодоходу, повені та паводків.

6.Начальнику управління водного господарства В.Новосаду:

6.1.Створити запас матеріалів для будівництва водозахисних споруд і тимчасових дамб у необхідній кількості.

6.2.Провести перевірку стану систем для відведення поверхневих стічних вод, зливових каналізаційних, дренажних систем у населених пунктах району, поверхневих водоскидів і донних водовипусків гідротехнічних споруд.

7.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше