Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-27.02.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
26 лютого 2013 року м.Сокаль № 85

Про надання дозволу приватному підприємству
«Західний Буг» на виготовлення проекту
землеустрою, що забезпечує еколого-економічне
обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

Відповідно до статтей 17, 22 Земельного Кодексу України, статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтей 20, 25, 52 Закону України «Про землеустрій», статтей 22, 26 Закону України «Про охорону земель», постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2011 року № 1134 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого - економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь» та розглянувши клопотання ПП «Західний Буг» від 14 січня 2013 року № 6:

1.Надати приватному підприємству «Західний Буг» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь на землях, які перебувають у користуванні на території Стенятинської сільської ради.

2.Приватному підприємству «Західний Буг» після виготовлення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, подати його районній державній адміністрації на погодження.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрація І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше