Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-25.02.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
22 лютого 2013 року м.Сокаль № 79

Про внесення змін у додаток до розпорядження
голови районної державної адміністрації від 21
квітня 2005 року №136

У зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 квітня 2005 року № 136 «Про створення Сокальської районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби» та викласти склад Сокальської районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 20 березня 2012 року № 136 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 квітня 2005 року №136.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше