Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-25.02.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
22 лютого 2013 року м.Сокаль № 78

Про внесення змін у склад Координаційної
ради районної державної адміністрації з
питань дітей

У зв’язку з кадровими змінами:

Внести зміни у склад Координаційної ради районної державної адміністрації з питань дітей, затверджений розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17 грудня 2012 року №695 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 серпня 2011 року №452», ввівши у склад Координаційної ради районної державної адміністрації з питань дітей:

- головного державного соціального інспектора управління соціального захисту населення райдержадміністрації А.Бельзецьку (за згодою), вивівши зі складу в.о. головного державного соціального інспектора управління соціального захисту населення райдержадміністрації С.Ференц;

- головного спеціаліста юридичного сектору апарату райдержадміністрації Н.Білань, вивівши із складу завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації В.Лавріва.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше