Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-25.02.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
21 лютого 2013 року м.Сокаль № 73

Про виготовлення детального плану території
господарського двору в селі Діброва (Домашівської
сільської ради) за межами населеного пункту

Керуючись статтями 17, 123, 125 Перехідних положень Земельного кодексу України, відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статтей 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи рішення Домашівської сільської ради від 12 грудня 2012 року № 242 "Про надання згоди Остапику Володимиру Васильовичу на виготовлення детального плану частини території колишнього господарського двору в с.Діброва вул.Українська, 1-б для обслуговування реммайстерні та дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки" та від 11 грудня 2012 року № 244 "Про надання згоди Яремчуку Ярославу Степановичу на виготовлення технічної документації на проект відведення земельної ділянки під нежитловими будівлями в с.Діброва по вул.Українській, 1-а Сокальського району Львівської області", розглянувши заяви Яремчука Ярослава Степановича та Остапика Володимира Васильовича щодо надання згоди на виготовлення детального плану території в селі Діброва, з метою визначення параметрів земельних ділянок для обслуговування власних будівель:

1.Замовити виготовлення детального плану території господарського двору в селі Діброва Домашівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2.У зв’язку з відсутністю коштів в районному бюджеті фінансування робіт проводити за кошти власників будівель.

3.Розроблений у встановленому порядку детальний план території з результатами громадського обговорення подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше