Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-21.02.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
20 лютого 2013 року м.Сокаль № 70

Про відбір громадян України на
військову службу за контрактом у
Збройні Сили України

Відповідно до Указів Президента України від 4 березня 2008 року №196/2008 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення розвитку Збройних Сил України", від 12 грудня 2007 року № 1209/2007 "Про додаткові заходи щодо підвищення боєздатності Збройних Сил України", розпорядження Президента України від 16 травня 2005 року № 1043/2005-РП "Про заходи щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом", постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2008 року № 266 "Про схвалення Основних напрямів реалізації державної політики щодо соціальних гарантій військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом", а також "Державної програми переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом", затвердженої Указом Президента України від 17 квітня 2002 року № 348/2002, "Державної програми розвитку Збройних Сил України на 2006-2011 роки", на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 4 лютого 2013 року № 34/0/5-13: "Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України":

1.Структурним підрозділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування району спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом:

1.1.Сприяти у створенні та роботі постійно діючих позаштатних військово-лікарських комісій для проведення медичного огляду кандидатів при їх відборі на військову службу за контрактом.

1.2.Організувати роботу щодо інформування населення Сокальського району з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов`язаних, придатних до військової служби за станом здоров`я та рівнем освіти.

1.3.Сприяти представникам Сокальсько-Червоноградського об`єднаного військового комісаріату і військовим частинам у розміщенні реклами про військову службу за контрактом, організації заходів рекламно-пропагандистського характеру.

1.4.Сприяти виділенню місць для рекламування військової служби за контрактом в місцях скупчення людей, районних (міських) центрах зайнятості населення, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.

2.В.о. головного лікаря КЗСРРЛО "Сокальська центральна районна лікарня" Я.Вітику:

2.1.Визначити лікувальні заклади в районі для забезпечення медичного обстеження та лікування кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

2.2.Забезпечити безкоштовний медичний огляд в лікувальних закладах району для обстеження громадян, які відібрані кандидатами на військову службу за контрактом.

3.Начальнику РВ ГУМВС України у Львівській області В.Спічаку при отриманні запитів надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей про кандидатів щодо їх притягнення до кримінальної відповідальності, наявності судимості, її зняття та погашення, про застосування до кандидата адміністративних стягнень за корупційні правопорушення для проходження військової служби за контрактом.

4.Начальникові відділу з питань освіти, сім`ї та молоді райдержадміністрації Р.Монастирському, директорам Сокальського професійного ліцею О.Красільчук, Угнівського аграрно-будівельного ліцею І.Гейко:

4.1.Спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом забезпечити роботу в навчальних закладах району з питань військово-патріотичного виховання та пропаганди військової служби за контрактом.

4.2.Спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом організувати проведення Днів відкритих дверей у військових частинах для ознайомлення учнівської та студентської молоді з військовою службою за контрактом.

4.3.Спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом забезпечити у середніх, професійно-технічних навчальних закладах району інформування учнівської та студентської молоді про військову службу за контрактом.

4.4.При отриманні запитів надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей про освіту кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

5.Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації (Л.Луців), головному редактору районного часопису "Голос з-над Бугу" В.Сорочуку, генеральному директору ТРК "Сокаль" М.Паську спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом забезпечити висвітлення у засобах масової інформації, на правах соціальної реклами, питань щодо військової служби за контрактом.

6.Директору Сокальського районного центру зайнятості В.Лащуку спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом організувати висвітлення в центрі зайнятості питань щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом та порядку проходження військової служби.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше