Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-12.02.2013р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
11 лютого 2013 року м.Сокаль № 54

Про створення комісії по проведенню
випробування комплексної системи захисту
інформації автоматизованої інформаційно —
телекомунікаційної системи «Державний
реєстр виборців» відділу ведення Державного
реєстру виборців Сокальської районної
державної адміністрації

На підставі частини 1 статті 11 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, Типової програми та методики проведення випробувань органу ведення Реєстру, листа Львівської обласної державної адміністрації від 8 лютого 2013 року №5/33-1031/0/2-13/1-9:

1.Створити комісію по проведенню випробування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно — телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської районної державної адміністрації згідно з додатком.

2.Голові комісії забезпечити проведення випробування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно — телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської районної державної адміністрації від 11 до 12 лютого 2013 року.

3.Головному спеціалісту відділу ведення Державного реєстру виборців М.Мельник надіслати протокол проведення випробувань відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської районної державної адміністрації у Львівську обласну державну адміністрацію.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше