Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-06.02.2013р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
5 лютого 2013 року м.Сокаль № 51

Про внесення змін у додаток до
розпорядження голови районної
державної адміністрації
від 24 жовтня 2012 року №570

У зв`язку із кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 24 жовтня 2012 року №570 «Про утворення робочої групи Сокальської районної державної адміністрації для розгляду заяв та звернень фізичних і юридичних осіб щодо надання у власність, користування та оренду земельних ділянок» та викласти склад робочої групи Сокальської районної державної адміністрації для розгляду заяв та звернень фізичних і юридичних осіб щодо надання у власність, користування та оренду земельних ділянок у новій редакції згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше