Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-28.12.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 28 грудня 2012 року № 734
м. Сокаль

Про надання дозволу ТзОВ «Перв’ятичі – Агроком» на
виготовлення проекту землеустрою, що забезпечує
еколого-економічне обґрунтування сівозміни та
впорядкування угідь

Керуючись статтями 118, 119 Конституції України, статтями 6, 13, 21, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 22, 122, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, статтями 13, 20, 25 Закону України „Про землеустрій”, статтями 15, 22, 26 Закону України „Про охорону земель”, Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості ґрунтів”, постановою Кабінету Міністрів України від 02 листопада 2011 року №1134 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь”, розглянувши клопотання ТзОВ «Перв’ятичі – Агроком» від 13 грудня 2012 року №205 про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь на землях, які перебувають у власності та користуванні:

1.Надати дозвіл ТзОВ «Перв’ятичі – Агроком» на виготовлення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь на землях, які перебувають у власності та користуванні, на території Перв’ятицької, Тартаківської та Княжівської сільських рад.

2.Рекомендувати ТзОВ «Перв’ятичі – Агроком» замовити в землевпорядній організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, передбачивши в завданні на його розроблення:

 конкретизацію площі об’єкта землеустрою в розрізі місцевих рад, земельних угідь включаючи під дорогами;

 повноту та строки надання виконавцеві вихідних даних і матеріалів для проектування, етапи розробки та основні вимоги до проекту землеустрою відповідно до „Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 листопада 2011 року № 1134;

 урахування вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2010 року № 164 „Про затвердження Нормативів оптимального співвідношення культур у сівозмінах в різних природно-сільськогосподарських регіонах”.

3.Розроблений та погоджений проект землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрація І. Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше