Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-04.02.2013р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
31 січня 2013 року м.Сокаль № 46

Про реєстрацію договору оренди
водного об’єкта (ставка)
загальнодержавного значення

Відповідно до статті 51 Водного кодексу України, пункту 5 Тимчасових рекомендацій з передачі водних об`єктів загальнодержавного значення Львівської області, затверджених розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 24 січня 2008 року №32/0/5-08 «Про інвентаризацію та упорядкування оренди водних об’єктів», керуючись розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації від 16 січня 2013 року № 12 "Про надання громадянці Гусак Наталії Василівні в оренду водного об`єкта (ставка) загальнодержавного значення на території Опільської сільської ради":

1.Зареєструвати договір оренди водного об’єкта (ставка) загальнодержавного значення між Сокальською районною державною адміністрацією та громадянкою Гусак Наталією Василівною на території Опільської сільської ради.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І. Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше