Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-31.01.2013р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
28 січня 2013 року м.Сокаль № 37

Про реалізацію у 2012 році заходів з виконання
Загальнодержавної програми «Національний план дій
щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на
період до 2016 року у Сокальському районі

На виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 25 січня 2013 року №1 “Про реалізацію у 2012 році заходів з виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року у Сокальському районі”:

1.Службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш) проаналізувати ефективність та повноту вжитих у 2012 році заходів з виконання Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року у Сокальському районі.

2.Відділам з питань освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації (Р.Монастирський), з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації (Н.Якубишин), Сокальському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (І.Дещаківський), комунальному закладові Сокальської районної ради Львівської області „Сокальська центральна районна лікарня” (Я.Вітик), Сокальському РВ ГУ МВС України у Львівській області (В.Спічак) до 15 лютого 2013 року подати пропозиції до плану заходів з виконання в 2013 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року у Сокальському районі.

3.Службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш) до 1 березня 2013 року узагальнити подані пропозиції та подати на затвердження голові Сокальської районної державної адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше