Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

PОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 19 січня 2007 року № 14
м.Сокаль

Про всебічне вивчення, об”єктивне
висвітлення діяльності українського
визвольного руху та сприяння
процесу національного примирення

На виконання Указу Президента України №879/2006 від 14 жовтня 2006 року “Про всебічне вивчення та об”єктивне висвітлення діяльності українського визвольного руху та сприяння процесу національного примирення”, доручення голови Львівської облдержадміністрації від 29грудня 2006 року №147:

1.Затвердити заходи щодо всебічного вивчення, об’єктивного висвітлення діяльності українського визвольного руху та сприяння процесу національного примирення, що додаються Додаток 1 .

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації М.Христинич.

Перший заступник голови

райдержадміністрації Василь Бойко


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше