Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-31.01.2013р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
28 січня 2013 року м.Сокаль № 30

Про створення робочої групи з питань інвентаризації
об’єктів незавершеного будівництва соціально-
культурного та житлово-комунального призначення
на території Сокальського району

З метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2012 року №46729/2/1-12, листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 3 січня 2013 року №7/19-52 та доручення першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації від 23 січня 2013 року №4 щодо проведення інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва соціально-культурного та житлово-комунального призначення:

1.Створити робочу групу з питань інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва соціально-культурного та житлово-комунального призначення на території Сокальського району у складі згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше