Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-31.01.2013р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
28 січня 2013 року м.Сокаль № 27

Про призначення відповідальних за охорону
праці в районній державній адміністрації

На виконання вимог Закону України "Про охорону праці", з метою здійснення належного контролю за виконанням вимог нормативних актів про охорону праці:

1.Призначити відповідальним за охорону праці в апараті районної державної адміністрації - головного спеціаліста сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Сеніва Володимира Степановича.

2.Призначити відповідальною за охорону праці у відділі економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості районної державної адміністрації - начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Лагоду Наталію Павлівну.

3.Призначити відповідальним за охорону праці у відділі житлово – комунального господарства, цільових програм, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації - начальника відділу житлово – комунального господарства, цільових програм, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту Юзефика Олега Івановича.

4.Призначити відповідальною за охорону праці у відділі містобудування та архітектури районної державної адміністрації - начальника відділу містобудування та архітектури Баралус Мирославу Йосипівну.

5.Призначити відповідальною за охорону праці у секторі архівної роботи районної державної адміністрації – завідувача сектором архівної роботи Кінах Валентину Євгенівну.

6.Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (І.Шайнога), управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (В.Огінський), фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Г.Леонова), відділу з питань освіти, сім’ї та молоді районної державної адміністрації (Р.Монастирський), відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій районної державної адміністрації (Н.Якубишин), службі у справах дітей районної державної адміністрації (Г.Федаш), сектору з питань фізичної культури та спорту районної державної адміністрації (Я.Тарасюк) призначити відповідальних за охорону праці.

7.Відповідальним за охорону праці впорядкувати відповідну документацію щодо охорони праці.

8.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови, керівника апарату районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше