Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-02.01.2013р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 29 грудня 2012 року № 758
м. Сокаль

Про затвердження технічної документації із
землеустрою щодо складання документів, що
посвідчують право на земельні ділянки, ПАФ «Білий
Стік» на території Волицької сільської ради

Керуючись статтями 17, 122, 124, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, ПАФ «Білий Стік» на території Волицької сільської ради, враховуючи позитивні висновки відповідних служб, розглянувши заяву директора ПАФ «Білий Стік» про затвердження технічної документації:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, ПАФ «Білий Стік» на території Волицької сільської ради загальною площею 31,2628 га, в тому числі під господарськими будівлями та дворами 31,2628 га.

2.Передати в оренду терміном на 49 років земельні ділянки ПАФ «Білий Стік» на території Волицької сільської ради загальною площею 31,2628 га, з них під господарськими будівлями та дворами 31,2628 га.

3.Дати дозвіл ПАФ «Білий Стік» на розробку нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 31,2628 га на території Волицької сільської ради, для розрахунку орендної плати.

4.Доручити від імені Сокальської районної держаної адміністрації заключити договора оренди земельних ділянок заступнику голови районної державної адміністрації І.Кущаку.

5.Землекористувачу забезпечити ефективне використання земельних ділянок з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

6.Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкому Волицької сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше