Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-02.01.2013р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 29 грудня 2012 року № 745
м. Сокаль

Про надання в оренду земельних ділянок ТзОВ «Перв’ятичі-
Агроком» для обслуговування будівель ремонтно-
транспортної бригади, автогаражів, корівника, телятника
та зернотоку на території колишнього господарського
двору на території Перв’ятицької сільської ради

Керуючись статтями 123, 124, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, статтею 21 Закону України «Про оренду землі», враховуючи рішення ХІ сесії УІ скликання Сокальської районної ради від 6 грудня 2012 року №349 "Про затвердження нормативних грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення", розглянувши технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для обслуговування будівель ремонтно-транспортної бригади, автогаражів, корівника, телятника та зернотоку на території колишнього господарського двору ТзОВ «Перв’ятичі-Агроком» на території Перв’ятицької сільської ради:

1.Передати ТзОВ «Перв’ятичі-Агроком» в оренду терміном на 49 років земельні ділянки сільськогосподарського призначення на території Перв’ятицької сільської ради:

-площею 1,4932 га для обслуговування будівель ремонтно-транспортної бригади та автогаражів (угіддя – під господарськими будівлями і дворами);

-площею 1,4900 га для обслуговування корівника, телятника та зернотоку (угіддя – під господарськими будівлями і дворами).

2.Встановити орендну плату за користування даними земельними ділянками на території Перв’ятицької сільської ради в розмірі 1 (одного) відсотка від нормативної грошової оцінки.

3.Доручити від імені Сокальської районної державної адміністрації заключити договора оренди земельних ділянок заступнику голови районної державної адміністрації І.Кущаку.

4.ТзОВ «Перв’ятичі-Агроком» приступити до використання земельних ділянок після реєстрації договорів оренди землі, згідно з чинним законодавством.

5.Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкому Перв’ятицької сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше