Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-10.06.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 8 червня 2011 року № 343
м. Сокаль

Про затвердження проекту землеустрою щодо
відведення земельних ділянок для обслуговування
електропідстанцій ДП «Регіональні електричні мережі»
на території Ванівської та Мурованської сільських рад

Керуючись статтями 17, 65, 92, 123, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування електропідстанцій ДП «Регіональні електричні мережі» на території Ванівської та Мурованської сільських рад, враховуючи позитивні висновки комісії з розгляду питань пов»язаних з погодженням документації із землеустрою:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування електропідстанцій ДП «Регіональні електричні мережі» на території Ванівської сільської ради площею 0,1095 га, та Мурованської сільської ради площею 0,1706 га.

2. Передати у постійне користування, ДП «Регіональні електричні мережі», земельні ділянки площею 0,1095 га на території Ванівської сільської ради, та 0,1706 га на території Мурованської сільської ради для обслуговування електропідстанцій.

3. Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкомам Ванівської та Мурованської сільських рад внести зміни в земельно-облікові документи.

4. Землекористувачу забезпечити ефективне використання земельної ділянки з дотриманням водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І. Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше