Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-28.12.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 27 грудня 2012 року № 726
м. Сокаль

Про організацію оплачуваних
громадських робіт на 2013 рік

Відповідно до статті 24 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 23 Закону України „Про зайнятість населення”, Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 року № 839, враховуючи наявний потенціал робочої сили, незадіяної до активної діяльності, наявності значних обсягів робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам району та сприяють його соціальному розвитку:

1.Затвердити перелік підприємств, установ та організацій, з якими будуть укладені угоди на організацію оплачуваних громадських робіт, що додається.

2.Фінансування оплачуваних громадських робіт проводити за рахунок коштів підприємств, установ, організацій та за рахунок місцевого бюджету із залученням коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (в частині організації таких робіт для безробітних, які не отримують допомогу з безробіття).

Для безробітних осіб не залежно від отримання ними допомоги по безробіттю фінансування організації оплачуваних громадських робіт за рахунок коштів Фонду здійснювати у випадках:

- ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, стихійного лиха, екологічної та техногенної катастрофи, що непов’язані з ризиком для життя;

- звернення районної державної адміністрації або виконавчих органів місцевих рад щодо організації робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади, регіону і сприяють їх соціальному розвитку.

3.Рекомендувати органам місцевого самоврядування (міським, сільським та селищній радам) під час перегляду своїх бюджетів на 2013 рік передбачити кошти на проведення оплачуваних громадських робіт.

4.Визначити види робіт, які можуть застосовуватись під час організації та проведення оплачуваних громадських робіт у 2013 році, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а саме:

- роботи з відновлення та догляду заповідників, пам’яток архітектури, історії та культури, меморіальних та пам’ятних місць, зокрема упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни і утримання у належному стані цвинтарів, особливо у сільській місцевості;

- благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку і туризму, культових споруд, придорожніх смуг;

- догляд за особами похилого віку й інвалідами;

- догляд за хворими у закладах охорони здоров’я;

- допоміжні роботи у дитячих будинках та домах для людей похилого віку;

- роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних та навчальних закладів, спортивних закладів, закладів культури і охорони здоров’я, будинків-інтернатів (пансіонатів) для громадян похилого віку, інвалідів та дітей, дитячих оздоровчих таборів та інших об’єктів);

- робота в музеях та з відновлення бібліотечного фонду в бібліотеках;

- роботи в архівах з документацією;

- проведення позашкільної, профорієнтаційної та психологічної роботи з школярами в загальноосвітніх школах за договорами, укладеними з відділом освіти;

- виконання робіт соціального спрямування за договорами з громадськими організаціями та іншими установами та організаціями що займаються соціальним захистом;

- здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення районну;

- інші доступні види трудової діяльності.

5.З метою забезпечення тимчасової зайнятості та отримання додаткового заробітку населенням в умовах складної фінансово-економічної ситуації організовувати та проводити оплачувані громадські роботи за рахунок коштів підприємств, установ та організацій, для яких ці роботи виконуються, відповідно до потрібних їм видів робіт. Всі види громадських робіт, що здійснюються за кошти підприємств вважати такими, що мають суспільно-корисне значення для територіальної громади.

6.Сокальському районному Центру зайнятості (В.Лащук) організовувати проведення оплачуваних громадських робіт за рахунок коштів роботодавців та забезпечити скерування учнів та студентської молоді під час літніх канікул на такі громадські роботи, а підприємствам, установам та організаціям здійснювати фінансування оплати їхньої праці.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше