Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-28.12.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 26 грудня 2012 року № 721
м. Сокаль

Про створення районної координаційної ради
з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та
інших соціально небезпечних захворювань

Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 03 грудня 2012 року №840/0/5-12 "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 4 березня 2008 року № 187/0/5-08", з метою попередження поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань:

1.Створити районну координаційну раду з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (далі – координаційна рада) у складі згідно з додатком.

2.Затвердити Положення про районну координаційну раду з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, що додається.

3.Затвердити Регламент роботи районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, що додається.

4.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 вересня 2005 року №371 "Про районну координаційну раду з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу".

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше