Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 25 грудня 2012 року № 720

м. Сокаль

Про затвердження Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Сокальському районі на 2013-2014 роки

На виконання пункту 6 розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року № 514-р „Про затвердження заходів з впровадження Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд”, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 1 жовтня 2012 року № 668/0/5-12 „Про затвердження заходів з впровадження Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд”, з метою підвищення рівня відкритості та прозорості своєї діяльності:

1.Затвердити Програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Сокальському районі на 2013-2014 роки, що додається.

2.Визначити Заходи щодо реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Сокальському районі на 2013-2014 роки згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше