Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 17.12.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 13 грудня 2012 року № 694
м. Сокаль

Про виділення коштів

На виконання районної «Програми підтримки культурно- просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів Сокальського району на 2012 рік», затвердженої рішенням сесії Сокальської районної ради від 10 січня 2012 року № 182, розглянувши лист відділу культури та туризму Сокальської райдержадміністрації від 5 грудня 2012 року № 311:

1.Виділити кошти в сумі 8 543,04 грн (вісім тисяч п`ятсот сорок три гривні 04 копійок) для організації відзначення Дня Святого Миколая та свята Нового року за рахунок призначень «Програми підтримки культурно – просвітницьких та інформаційно–презентаційних заходів Сокальського району на 2012 рік».

2.Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації С.Ксьонжик виділені кошти перерахувати на рахунок районної державної адміністрації, як головного розпорядника коштів.

3.Начальнику відділу фінансово–господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації С.Гойдало проводити оплату після представлення документів.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше