Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-17.12.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 13 грудня 2012 року № 693
м. Сокаль

Про реєстрацію колективних
договорів

Згідно із Законом України “Про колективні договори і угоди”, Положенням про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року №225, поданими документами:

1.Зареєструвати колективний договір між директором Мурованської ЗШ І-ІІІ ст. та первинною профспілковою організацією Мурованської ЗШ І-ІІІ ст. на 2012-2015 роки.

Сторонам колективного договору врахувати зауваження райдержадміністрації згідно з додатком 1.

2.Зареєструвати колективний договір між директором Ульвівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дитячий садок" та первинною організацією профспілки працівників Ульвівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дитячий садок" на 2012-2015 роки.

Сторонам колективного договору врахувати зауваження райдержадміністрації згідно з додатком 2.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше