Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-12.12.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 11 грудня 2012 року № 689
м. Сокаль

Про призначення відповідального за пожежну безпеку
в архівному відділі районної державної адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про пожежну безпеку», Правил пожежної безпеки, затверджених Наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19 жовтня 2004 року № 126, з метою підтримання необхідного рівня пожежної безпеки:

1.Призначити відповідальною за пожежну безпеку, дотримання і експлуатацію технічних засобів протипожежного захисту архівного відділу Сокальської районної державної адміністрації начальника архівного відділу районної державної адміністрації Кінах Валентину Євгенівну.

2.Відповідальному за пожежну безпеку, дотримання і експлуатацію технічних засобів протипожежного захисту в архівному відділі районної державної адміністрації розмістити в архівному відділі районної державної адміністрації інформацію про відповідального за пожежну безпеку та інструкцію про заходи пожежної безпеки в приміщенні архіву.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше