Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-10.12.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 06 грудня 2012 року № 681
м. Сокаль

Про бронювання робочих місць та встановлення квоти
на 2013 рік на підприємствах, в установах і організаціях
Сокальського району для працевлаштування громадян,
котрі потребують соціального захисту

У відповідності до статті 5 Закону України "Про зайнятість населення", з метою забезпечення додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, котрі потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці:

1.Керівникам підприємств, установ, організацій забронювати робочі місця для працевлаштування соціально-незахищених категорій громадян на 2013 рік згідно з додатком.

1.1.У разі потреби, впродовж року, вносити зміни щодо переліку робочих місць, категорій соціально-незахищених громадян та поквартального графіку скерування на заброньовані робочі місця.

1.2.Здійснювати прийом на роботу громадян з числа соціально-незахищених категорій населення в межах встановленої квоти тільки за скеруванням Сокальського районного центру зайнятості.

2.Сокальському районному центру зайнятості (В.Лащук):

2.1.Довести до відома працедавців, що у разі відмови у прийнятті на роботу громадян із числа категорії, зазначеної у додатку, в межах встановленої броні з підприємств, установ, організацій, центр зайнятості стягає штраф за кожну таку відмову у розмірі чотирьох мінімальних заробітних плат.

2. 2.За погодженням керівників підприємств, установ, організацій Сокальського району, де заброньовані робочі місця, з метою забезпечення в повному обсязі виконання розпорядження, здійснювати оперативну заміну в частині працевлаштування незайнятого населення за ознакою категорії соціально-незахищених громадян та поквартального скерування в рахунок 5% квоти.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше