Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-10.12.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 06 грудня 2012 року № 680
м. Сокаль

Про вжиття превентивних заходів щодо запобігання
виникненню надзвичайних ситуацій осінньо-зимового
періоду 2012/13 років

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11 жовтня 2012 року №40930/1/1-12 до доручення Президента України від 9 жовтня 2012 року №1-1/2764, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2012 №726/0/5-12 "Про вжиття превентивних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду 2012/13 років", з метою вжиття превентивних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та аварій на об’єктах життєзабезпечення населення, економіки і транспорту в осінньо-зимовий період 2012/13 років та оперативного реагування на них:

1.Службі цивільного захисту у Сокальському районі ГТУ МНС України у Львівській області (О.Тимчак), районному відділу ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області (Ю.Тузяк), відділу з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (О.Лукасевич), управлінню економіки районної державної адміністрації (Н.Лагода), філії "Сокальський райавтодор" (В.Белецький), в.о. головного лікаря КЗСРРЛО СЦРЛ (Я.Вітик), відділу освіти районної державної адміністрації (Р.Монастирський), філії "Сокальське УЕГГ" ПАТ "Львівгаз" (М.Гарасимчук), Сокальському РЕМ ПАТ "Львівобленерго" (З.Милик), станції "Сокаль" Львівської дирекції залізничних перевезень Державного територіально-галузевого об’єднання "Львівська залізниця" (С.Гнідець), ЦТП №19 Львівської філії ПАТ "Укртелеком" (В.Біль), Сокальському УВГ (В.Новосад), міським, селищному і сільським головам вжити вичерпних заходів щодо недопущення загрози життю та здоров’ю людей, забезпечити стабільну роботу транспортної інфраструктури, інженерних споруд, ліній зв’язку, систем енерго-, газо- та водопостачання, а також інших систем житлово-комунального господарства, в першу чергу медичних установ, закладів освіти та об’єктів соціальної сфери.

2.Службі цивільного захисту у Сокальському районі ГТУ МНС України у Львівській області (О.Тимчак):

2.1.Привести в готовність спеціальну техніку, інженерні засоби (пересувні електростанції, засоби обігріву, рухомі пункти обігріву тощо), відділення життєзабезпечення та сили підпорядкованих підрозділів для реагування при виникненні надзвичайних ситуацій зимового періоду.

2.2.Забезпечити взаємодію з місцевими органами влади та негайно залучати сили і засоби для надання допомоги у відновленні функціонування систем життєзабезпечення населення, об’єктів соціальної сфери та забезпеченні електроенергією найбільш уразливих категорій споживачів (лікарні, навчальні заклади, котельні, водозабори, каналізаційно-насосні станції тощо) від пересувних резервних джерел живлення.

3.Службі цивільного захисту у Сокальському районі ГТУ МНС України у Львівській області (О.Тимчак), відділу з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (О.Лукасевич) забезпечити моніторинг погодних умов і прогнозування можливих надзвичайних ситуацій та інформування місцевих органів влади, установ і організацій щодо їх розвитку на території району.

4.Відділу з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (О.Лукасевич), ЦТП № 19 Львівської філії ПАТ “Укртелеком” (В.Біль) до 10 грудня 2012 року перевірити готовність системи оповіщення та забезпечення своєчасного інформування підприємств, установ організацій та населення району про ускладнення гідрометеорологічної обстановки, прогноз її розвитку та порядок дій.

5.Районному відділу ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області (Ю.Тузяк), вжити заходів щодо посилення нагляду та контролю за висотними механізмами та іншими об’єктами стосовно їх готовності витримувати вітрові навантаження.

6.Відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями районної державної адміністрації (Л.Луців), відділу з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (О.Лукасевич), Службі цивільного захисту у Сокальському районі ГТУ МНС України у Львівській області (О.Тимчак), районному відділу ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області (Ю.Тузяк), в.о. головного лікаря КЗСРРЛО СЦРЛ Я.Вітику, відділу освіти районної державної адміністрації (Р.Монастирський), управлінню економіки районної державної адміністрації (Н.Лагода), міським, селищному і сільським головам організувати роботу з інформування населення щодо правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних подій, пов’язаних з ускладненням погодних умов та ризиків можливої небезпеки внаслідок цього.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше