Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-03.12.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 30 листопада 2012 року №662
м. Сокаль

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо
складання документів, що посвідчують право постійного
користування на земельні ділянки, для обслуговування
породного відвалу ДП «Львіввугілля» ВП «Шахта
Межирічанська» на території Межирічанської сільської ради

Керуючись статтями 17, 92, ч.4 ст.122, п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельні ділянки, для обслуговування породного відвалу ДП «Львіввугілля» ВП «Шахта Межирічанська» на території Межирічанської сільської ради:

1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельні ділянки, для обслуговування породного відвалу ДП «Львіввугілля» ВП «Шахта Межирічанська» площею 13,3672 га на території Межирічанської сільської ради.

2.Рекомендувати ДП «Львіввугілля» ВП «Шахта Межирічанська» звернутися у Львівську обласну державну адміністрацію для затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельні ділянки, для обслуговування породного відвалу ДП «Львіввугілля» ВП «Шахта Межирічанська» площею 13,3672 га на території Межирічанської сільської ради та передачі їх у постійне користування.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 22 жовтня 2012 року № 556 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельні ділянки, для обслуговування породного відвалу ДП «Львіввугілля» ВП «Шахта Межирічанська» на території Межирічанської сільської ради".

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше