Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-10.06.11р. Дата оновлення-.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 6 червня 2011 року № 326
м. Сокаль

Про затвердження містобудівного обґрунтування
будівництва двох трас ПЛ 110 кВ Добротвірська
ТЕС - шахта «Любельська № 1-2» на території
Реклинецької сільської ради,надання дочірному
підприємству «Сі –Сі –Ай -Любеля» містобудівних
умов і обмежень на проектування об’єкту та
дозволу на складання проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки

Відповідно до п. 1 ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 17, 123, 124, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, ст. 13 Закону України «Про основи містобудування», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня № 489 «Про затвердження Порядку надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування», розглянувши звернення дочірного підприємства «Сі-Сі-Ай-Любеля» про затвердження містобудівного обґрунтування будівництва двох трас ПЛ 110кВ Добротвірська ТЕС-шахта «Любельська № 1-2» на території Реклинецької сільської ради від 23 травня 2011 року № 574 :

1. Затвердити містобудівне обґрунтування будівництва двох трас ПЛ 110кВ Добротвірська ТЕС-шахта «Любельська № 1-2» на території Реклинецької сільської ради.

2. Надати дочірному підприємству «Сі-Сі-Ай-Любеля» містобудівні умови і обмеженя на проектування двох трас ПЛ 110 кВ Добротвірська ТЕС-шахта «Любельська № 1-2» на території Реклинецької сільської ради.

3. Дати дозвіл дочірному підприємству «Сі-Сі-Ай-Любеля» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва двох трас ПЛ 110 кВ Добротвірська ТЕС-шахта «Любельська № 1-2» на території Реклинецької сільської ради .

4. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва двох трас ПЛ 110 кВ Добротвірська ТЕС-шахта «Любельська № 1-2» на території Реклинецької сільської ради подати на затвердження районній державній адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В. Катерину.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше