Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-03.12.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 30 листопада 2012 року № 661
м. Сокаль

Про надання дозволу громадянці Пелех Оксані Богданівні
на підготовку технічної документації із землеустрою
щодо складання документів, що посвідчують право
власності на земельну ділянку, для ведення особистого
селянського господарства на території Поторицької
сільської ради

Керуючись ст.ст. 17, 118, 121 п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, ст. 56 Закону України «Про землеустрій», ст. 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», розглянувши заяву громадянки Пелех Оксани Богданівни про надання дозволу на підготовку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, для ведення особистого селянського господарства на території Поторицької сільської ради:

1.Дати дозвіл громадянці Пелех Оксані Богданівні на підготовку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, для ведення особистого селянського господарства на території Поторицької сільської ради площею 0,4990 га.

2.Рекомендувати громадянці Пелех Оксані Богданівні звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для підготовки технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Поторицької сільської ради площею 0,4990 га.

3.Розроблену та погоджену в установленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, для ведення особистого селянського господарства на території Поторицької сільської ради подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше