Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-23.11.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 21 листопада 2012 року № 624
м. Сокаль

Про затвердження коефіцієнта
співвідношення кількості безплатно
і платно перевезених пасажирів

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 29 серпня 2008 року № 917/0/5-08 «Про затвердження Порядків проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та розподілу субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам», враховуючи лист управління статистики у Сокальському районі від 19 листопада 2012 року № 143:

1.Затвердити граничний коефіцієнт співвідношення кількості безплатно і платно перевезених пасажирів у приміському сполученні – 0,90 та по місту – 0,81, який встановлений головним управлінням статистики у Львівській області і діє на всій території області до 31.12.2012 року.

2.Управлінню праці та соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації (В.Огінський) проводити компенсацію автотранспортним підприємствам за пільгове перевезення окремих категорій громадян з виконанням коефіцієнта, зазначеного у п.1 у визначений період.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше