Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-14.11.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 13 листопада 2012 року № 616
м. Сокаль

Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних і
призовників на підприємствах, в установах, організаціях і
навчальних закладах, міських, селищній та сільських радах на
території Сокальського району в 2012 році та заходи щодо його
поліпшення в 2013 році

Відповідно до Закону України "Про військовий обов`язок і військову службу", постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 1994 року №377 "Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов`язаних і призовників", а також доповіді військового комісара Сокальсько-Червоноградського ОРВК "Про стан військового обліку і бронювання військовозобов`язаних і призовників на підприємствах, установах, організаціях, міських, селищній і сільських радах району", з метою покращення військово-облікової роботи в районі:

1.Визначити кращими на території Сокальського району по веденню військового обліку військовозобов`язаних та призовників, бронювання військовозобов`язаних на період мобілізації та воєнного часу за підсумками 2012 року:

- Великомостівську міську раду (голова Ройко Ярослав Григорович);

- Бутинську сільську раду (голова Равлик Богдан Васильович);

- Межирічанську сільську раду (голова Сироїд Іван Дмитрович);

- Острівську сільську раду (голова Дидак Іван Дмитрович);

- Сілецьку сільську раду (голова Годісь Ярослав Іванович);

- Хлівчанську сільську раду (голова Бігун Василь Іванович);

- Шахту "Відродження" (директор Овчінніков Павло Віталійович);

- Шахту "Зарічна" (директор Локшин Володимир Володимирович);

- ДВАТ "Шахта "Надія" (директор Криштопа Микола Григорович);

- Шахту "Лісова" (директор Дзік Ігор Григорович);

- ВП ОЛК "Ровесник" ДП Львівугілля (директор Карвацький Василь Михайлович);

- Сокальське міське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства (директор Рибіцький Тарас Іванович).

2.Визнати такими, що працюють нижче своїх можливостей:

- Жвирківську селищну раду (голова Кошлай Іван Степанович),

- Жужелянську сільську раду (голова Мончук Володимир Ярославович);

- Княжівську сільську раду (голова Левусь Галина Юхимівна);

- Мурованську сільську раду (голова Василишин Іван Іванович);

- Опільську сільську раду (голова Дмитрів Андрій Степанович);

- Переспівську сільську раду (голова Кіндратюк Степан Несторович);

- Поторицьку сільську раду (голова Смик Роман Володимирович);

- Реклинецьку сільську раду (голова Левків Роман Михайлович);

- Савчинську сільську раду (голова Калька Василь Васильович);

- Скоморохівську сільську раду (голова Гібляк Надія Ярославівна);

- Смиківську сільську раду (голова Магера Віктор Олексійович);

- Тартаківську сільську раду (голова Орловський Степан Павлович);

- Угнівську міську раду (голова Осміловський Михайло Іванович);

- Белзьку міську раду (голова Муха Володимир Ярославович);

- Відділ освіти райдержадміністрації (начальник Монастирський Роман Теофілійович);

- Комунальний заклад Сокальської районної ради Львівської області "Сокальська центральна районна лікарня" (в.о. головного лікаря Вітик Ярослав Іванович);

- ВАТ "Червоноградська автобаза";

- Угнівський аграрно-будівельний ліцей (директор Гейко Іван Васильвич);

- ТзОВ "Сокме" ( власник Бомко Володимир Йосипович);

- Белзьку міську лікарню (головний лікар Касьян Сергій Васильович);

- ДП "Датський Текстиль" Компанії "ПНВ Холдінг А/С" (Данія) (власник Йорген Седерхолм).

3.Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи В.Шевчуку спільно з військовим комісаром Сокальсько – Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату М.Лисаком забезпечити в грудні 2012 року проведення занять з керівниками підприємств, установ, організацій, міськими, сільськими, селищним головами з питань ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних.

4.Керівникам підприємств, установ, організацій, незалежно від форм підпорядкування та власності, міським, сільським, селищному головам протягом грудня 2012 року забезпечити отримання вказівок в Сокальсько – Червоноградському об`єднаному районному військовому комісаріаті щодо організації ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних.

5.Рекомендувати міським, сільським, селищному головам, керівникам підприємств, установ, організацій району:

5.1.Призначити своїми наказами (розпорядженнями) посадових осіб відповідальних за ведення військово-облікової роботи та визначити їм чіткі функціональні обов`язки. Призначення і звільнення відповідальних за ведення військово-облікової роботи погоджувати з військовим комісаріатом.

5.2.Забезпечити вивчення відповідальними працівниками нормативно-правових актів з питань організації і ведення військового обліку та бронювання.

5.3.Постійно перевіряти та наприкінці року аналізувати стан військового обліку та бронювання. До працівників, які не справляються з виконанням обов`язків, приймати відповідні кадрові рішення.

5.4.Забезпечити своєчасне подання до Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату необхідних відомостей.

5.5.Виділити кошти, необхідні для приведення матеріально-технічного стану пунктів попереднього збору рад у відповідність до встановлених вимог.

5.6.Притягнути осіб, винних в порушенні Положення про військовий облік військовозобов`язаних і призовників в 2012 році, до відповідальності своїм рішенням згідно з чинним законодавством.

6.Начальнику відділу реєстрації актів цивільного стану Сокальського РУЮ В.Шавалюк, начальнику Сокальського районного відділу ГУ ДМС України у Львівській області О.Шлапі, в.о. головного лікаря комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області "Сокальська центральна районна лікарня" Я.Вітику, забезпечити подання відповідних відомостей на військовозобов`язаних і призовників до військового комісаріату.

7.В.о. головного лікаря комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області "Сокальська центральна районна лікарня" Я.Вітику своїм наказом визначити основний та резервний склад позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії, яка буде задіяна в проведенні медичного огляду громадян, проживаючих в Сокальському районі, в 2013 році. Списки лікарів-членів військово-лікарської комісії надати до Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату.

8.Для забезпечення контролю за дотриманням законодавства про військовий обов`язок та військову службу, затвердити:

8.1.План проведення звірок облікових даних Сокальсько-Червоноградського ОРВК з картками первинного обліку міських, сільських, селищної рад Сокальського району в 2013 році, що додається.

8.2.План проведення перевірок міських, сільських, селищної рад Сокальського району в 2013 році, що додається.

8.3.План проведення перевірок підприємств, установ і організацій Сокальського району в 2013 році, що додається.

8.4.План проведення звірок облікових даних Сокальсько-Червоноградського ОРВК з картками форми П-2 підприємств, установ і організацій Сокальського району в 2013 році, що додається.

9.Військовому комісару Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату довести керівникам організацій, підприємств, установ, міським, сільським, селищному головам графіки звірок і перевірок на 2013 рік.

10.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 листопада 2011 року №663.

11.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше