Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-09.11.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 08 листопада 2012 року № 610
м. Сокаль

Про внесення змін у додаток до розпорядження
голови райдержадміністрації від 19 жовтня 2011 року № 600

У зв΄язку з кадровими змінами в апараті райдержадміністрації:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 19 жовтня 2011 року № 600 “Про утворення постійної експертної комісії райдержадміністрації з питань оцінки матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію” та викласти склад постійної експертної комісії райдержадміністрації з питань оцінки матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 20 лютого 2012 року №64 "Про внесення змін у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 19 жовтня 2011 року № 600" та від 21 лютого 2012 року №71 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 19 жовтня 2011 року №600».

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше