Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-08.11.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 07 листопада 2012 року № 603
м. Сокаль

Про затвердження детального плану території розподілу
господарського двору в селі Тартакові по вулиці Шептицького
/за межами населеного пункту/ з визначенням параметрів
земельних ділянок для обслуговування будівель фізичних та
юридичних осіб

Відповідно до п.1 ст.20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.13 Закону України «Про основи містобудування», ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши містобудівну документацію детального плану території розподілу колишнього господарського двору в селі Тартакові по вулиці Шептицького /за межами населеного пункту/, протокол громадського обговорення згаданої містобудівної документації від 26 червня 2012 року та лист Тартаківської сільської ради від 23 жовтня 2012 року №237:

1.Затвердити детальний план території розподілу господарського двору в селі Тартакові по вулиці Шептицького /за межами населеного пункту/ з визначенням параметрів земельних ділянок для обслуговування будівель фізичних та юридичних осіб.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше