Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-05.11.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 02 листопада 2012 року № 596
м. Сокаль

Про снігоочищення залізничних станцій у
зимовий період 2012-2013 років

Відповідно до Закону України "Про цивільну оборону України", на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 08 серпня 2012 року № 520/0/5-12 “Про снігоочищення залізничних станцій у зимовий період 2012–2013 років", з метою забезпечення в зимовий період 2012-2013 років безперебійного руху залізничного транспорту в межах району у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, пов`язаних із сильними снігопадами:

1.Начальнику залізничної станції "Сокаль" (С.Гнідець):

1.1.Розробити механізм проведення снігоочищення залізничної станції та колій для забезпечення безперебійного руху залізничного транспорту у зимовий період 2012-2013 років.

1.2.Укласти договори з керівниками об`єктів господарської діяльності (згідно з додатком) про надання допомоги для розчистки залізничних колій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, пов`язаних із сильними снігопадами.

2.Керівникам підприємств та господарських організацій Сокальського району для аварійного очищення залізничної станції та колій, на договірних умовах, виділяти необхідну кількість людей, автомобілів та механізмів згідно з додатком.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше