Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-27.05.11р. Дата оновлення інформації-.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 25 травня 2011 року №297
м. Сокаль

Про внесення змін у
додаток до розпорядження голови
райдержадміністрації від 18 січня
2010 року №6 «Про районну комісію з
розгляду питань, пов`язаних з
погодженням документацій із землеустрою»

У зв`язку з кадровими змінами, враховуючи лист Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області від 6 травня 2011 року №02-2741:

Внести зміни у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 18 січня 2010 року №6 «Про районну комісію з розгляду питань, пов`язаних з погодженням документацій із землеустрою», сформувавши склад районної комісії з розгляду питань, пов`язаних з погодженням документацій із землеустрою у новій редакції згідно з додатком.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше