Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-01.11.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 31 жовтня 2012 року № 586
м. Сокаль

Про надання дозволу голові та членам фермерського
господарства Яворської Надії Василівни на
виготовлення технічної документації із землеустрою
щодо складання документів, що посвідчують право на
земельні ділянки, на території Варязької сільської ради

Керуючись статтями 31, 32, 118, 121, пунктами 6, 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши заяви голови фермерського господарства Яворської Надії Василівни та членів фермерського господарства: Яворського Василя Володимировича, Стасюк Оксани Василівни, Яворського Володимира Васильовича, Яворської Людмили Ярославівни, Яворського Андрія Васильовича та Яворської Наталії Андріївни:

1.Дати дозвіл громадянам Яворському Василю Володимировичу, Стасюк Оксані Василівні, Яворському Володимиру Васильовичу, Яворській Людмилі Ярославівні, Яворському Андрію Васильовичу та Яворській Наталії Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність в розмірі земельної частки (паю) по Варязькій сільській раді за рахунок земель фермерського господарства Яворської Надії Василівни, як його членам.

2.Дати дозвіл громадянці Яворській Надії Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, для ведення фермерського господарства у власність в розмірі земельної частки (паю) по Варязькій сільській раді за рахунок земель фермерського господарства Яворської Надії Василівни, як його голові.

3.Рекомендувати громадянам Яворській Надії Василівні, Яворському Василю Володимировичу, Стасюк Оксані Василівні, Яворському Володимиру Васильовичу, Яворській Людмилі Ярославівні, Яворському Андрію Васильовичу та Яворській Наталії Андріївні звернутися у відповідну ліцензовану землевпорядну організацію для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки.

4.Розроблену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, подати на затвердження районній державній адміністрації.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше