Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-30.10.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 29 жовтня 2012 року № 579
м. Сокаль

Про підсумки роботи територіально-господарського
комплексу Сокальського району за 9 місяців 2012 року

На виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 25 жовтня 2012 року №29 “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу Сокальського району за 9 місяців 2012 року”:

1.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (І.Шайнога):

1.1.Забезпечити постійний моніторинг стану проведення осінньо-польових робіт, продуктивності тварин, їх поголів’я, з метою виконання прогнозних показників.

1.2.Здійснювати постійний моніторинг за використанням землі і виплатою в повному обсязі земельних та майнових паїв відповідно до укладених договорів оренди.

2.Звернути увагу міських голів, керівників житлово-комунальних підприємств на забезпечення 100% проплати за спожиті енергоносії та надходження плати за житлово-комунальні послуги.

3.Рекомендувати головам місцевих рад:

3.1.Забезпечити своєчасне освоєння цільових коштів на капітальний та поточний ремонти доріг.

3.2.При формуванні бюджету на 2013 рік передбачити кошти на виготовлення містобудівної документації (генпланів населених пунктів).

4.Покласти персональну відповідальність за забезпечення економічно-обгрунтованої та стабільної роботи територіально-господарського комплексу району на заступників голови райдержадміністрації, керівників управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників організацій та установ усіх форм власності.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше