Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-30.10.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 29 жовтня 2012 року № 578
м. Сокаль

Про виконання бюджету Сокальського
району за 9 місяців 2012 року

На виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 25 жовтня 2012 року №30 “Про виконання бюджету Сокальського району за 9 місяців 2012 року”:

1.Фінансовому управлінню Сокальської райдержадміністрації (С.Ксьонжик), ДПІ у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби (А.Турколяк), УДКСУ у Сокальському районі (С.Ковалик) спільно з комісією з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат та міським, сільським, селищному головам посилити контроль за своєчасним і повним надходженням платежів у відповідні бюджети.

2.ДПІ у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби (А.Турколяк) вжити заходи щодо погашення недоїмки по платежах до бюджету.

3.Головам Сілецької, Межирічанської та Ванівської сільських рад забезпечити наповнення дохідної частини місцевого бюджету відповідно до планових призначень.

4.Міським, сільським та селищному головам:

4.1.Вжити заходів щодо погашення недоїмки по платежах до місцевих бюджетів.

4.2.Переглянути договори оренди на землі несільськогосподарського призначення відповідно до чинного законодавства.

4.3.Переглянути ставки орендної плати за оренду цілісних майнових комплексів та іншого нерухомого майна в сторону збільшення.

4.4.Звести до мінімуму випадки надання пільг із сплати податків, зборів і платежів до бюджету.

4.5.Забезпечити цільове, ефективне та своєчасне використання коштів субвенцій з державного та обласного бюджетів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

5.Головам Сілецької та Межирічанської сільських рад забезпечити відрахування до районного бюджету субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, відповідно до планових призначень та угод.

6.Зобов’язати керівників бюджетних установ та рекомендувати міським, сільським, селищному головам:

6.1.Активізувати роботу по проведенню видатків на утримання установ і виконання загальнорайонних програм та заходів відповідно до планових призначень.

6.2.Використання бюджетних коштів проводити в межах кошторисних призначень, відповідно до бюджетних запитів та забезпечити суворий контроль за економією та використанням цих коштів.

6.3.Забезпечити цільове, ефективне використання коштів субвенцій з обласного бюджету на фінансування обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки та мікропроектів, спрямованих на реконструкцію та технічне переоснащення об’єктів бюджетної інфраструктури.

7.Розпорядникам бюджетних коштів не допускати кредиторської заборгованості.

8.Про виконання розпорядження начальникам відділів, управлінь та головам місцевих рад повідомити райдержадміністрацію до 30 листопада 2012 року.

9.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше