Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-26.10.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 25 жовтня 2012 року № 575
м. Сокаль

Про надання державних соціальних
допомог малозабезпеченим сім’ям,
житлових субсидій та пільг

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2003 року № 250 «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям», від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового рідкого палива”, від 29 січня 2003 року № 117 "Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги (із змінами)", враховуючи протокол засідання комісії по призначенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг від 24 жовтня 2012 року № 10:

1.Дозволити управлінню праці та соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (В.Огінський) призначити державні соціальні допомоги 34 малозабезпеченим сім’ям згідно з додатком 1.

2.Надати дозвіл для нарахування субсидій 29 громадянину згідно з додатком 2.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше