Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-26.10.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 24 жовтня 2012 року № 569
м. Сокаль

Про надання дозволу громадянам Яремі Ганні Михайлівні та
Олійник Ользі Григорівні на виготовлення технічних
документацій із землеустрою щодо складання документів,
що посвідчують право на земельні ділянки, для ведення
садівництва в садівничому кооперативі «Автомобіліст» на
території Межирічанської сільської ради

Керуючись статтями 17, 118, 121, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, рішенням VІ сесії ХХ скликання Межирічанської сільської ради від 19 квітня 1996 року №22, розглянувши заяви громадян Яреми Ганни Михайлівни та Олійник Ольги Григорівни, жителів м.Червоноград, про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, для ведення садівництва в садівничому кооперативі “Автомобіліст” на території Межирічанської сільської ради:

1.Дати дозвіл громадянам Яремі Ганні Михайлівні та Олійник Ользі Григорівні, жителям м.Червоноград, на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, для ведення садівництва в садівничому кооперативі «Автомобіліст» на території Межирічанської сільської ради.

2.Розроблені та погоджені технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, подати на затвердження районної державної адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І. Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше