Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-26.10.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 24 жовтня 2012 року № 568
м. Сокаль

Про надання дозволу ТзОВ «Основа+» на підготовку
технічної документації із землеустрою щодо складання
документів, що посвідчують право користування
земельною ділянкою, для обслуговування нежитлових
будівель на території Варязької сільської ради

Керуючись ст.ст. 17, 124 п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ТзОВ «Основа+»:

1.Дати дозвіл ТзОВ «Основа+» на підготовку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою, для обслуговування нежитлових будівель на території Варязької сільської ради.

2.Рекомендувати ТзОВ «Основа+» звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для підготовки технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою.

3.Розроблену та погоджену в установленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою, подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше