Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-27.05.11р. Дата оновлення-.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОІ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 23 травня 2011 року №289
м. Сокаль

Про заходи з організації і проведення
оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 4 вересня 2008 року №375-VI, із змінами та доповненнями від 21 травня 2009 року №1401-VI, рішення сесії Львівської обласної ради від 10 квітня 2009 року №896 «Про затвердження Обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2009-2013 роки», розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 6 травня 2011 року №391/0/5-11 «Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року» , а також з метою створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей:

1.Затвердити заходи щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року (надалі - літнє оздоровлення дітей), що додаються.

2.Утворити районну міжвідомчу комісію з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року у складі згідно з додатком.

3.Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації (Я.Тарасюк):

3.1.Подавати в управління у справах сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації до 20 червня, до 20 липня, до 20 серпня, до 20 вересня оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей та до 25 жовтня підсумкову інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей у районі.

3.2.Забезпечити висвітлення процесу підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей у засобах масової інформації.

4.Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації (Я.Тарасюк), відділу освіти райдержадміністрації (Р. Монастирський), профспілкам району забезпечити цільове використання коштів за призначенням та під час організації оздоровлення дітей не допускати проведення оздоровчих змін на базі стаціонарних дитячих оздоровчих закладів терміном не менше 21 календарний день, якщо інше не зазначено в установчому документі, а відпочинку на базі пришкільних таборів не менше 14 календарних днів.

5.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації (Я.Тарасюк), управлінню праці та соціального захисту населення (В.Огінський) спільно з профспілками Сокальщини організувати повноцінне оздоровлення та відпочинок дітей соціально-незахищених категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, бездоглядних та безпритульних дітей, дітей-інвалідів; дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей — переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд, а також дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

6.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський) забезпечити організацію роботи пришкільних таборів.

7.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський), головному лікарю КЗСРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» (А.Каліщук), відділу культури та туризму райдержадміністрації (Л.Фарин), службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш), Сокальському РВ ГУ МВС України у Львівській області (Я.Ващишин), профспілкам Сокальщини, головному державному санітарному лікарю району І.Мельнику подавати оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей у відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації щомісячно до 10 червня, до 10 липня, до 10 серпня, до 10 вересня та до 20 жовтня підсумкову інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення у районі.

8.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Н.Карташову.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше