Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-24.10.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 22 жовтня 2012 року № 554
м. Сокаль

Про видачу державних актів взамін переоформлених
сертифікатів на право на земельну частку (пай) на
території Боб`ятинської, Княжівської, Перв`ятицької
та Свитазівської сільських рад

Керуючись статтями 17, 25, 131, 132, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши: заяву громадянина Поради Ігоря Гнатовича від 17 вересня 2012 року, клопотання Княжівської сільської ради від 13 вересня 2012 року, заяву громадянки Дідик Людмили Василівни від 26 вересня 2012 року, заяву громадянки Саган Ольги Євгенівни від 25 вересня 2012 року, заяву громадянки Степової Ярослави Петрівни, на підставі технічної документації по передачі земельних часток (паїв) і видачі державних актів на право власності на землю громадянам, власникам сертифікатів на території Боб`ятинської, Княжівської, Перв`ятицької та Свитазівської місцевих рад:

1.Видати державні акти на право власності на землю взамін переоформлених сертифікатів на право на середню земельну частку (пай) громадянам згідно з додатком.

2.Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкомам відповідних сільських рад внести зміни в земельно-облікові документи.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше