Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа 27.05.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 23 травня 2011 року №288
м. Сокаль

Про оголошення конкурсу на оренду
нерухомого майна державної власності
Сокальської райдержадміністрації

Відповідно до Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Наказу Фонду державного майна України від 13 жовтня 2004 року №2149 "Про затвердження порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна":

1.Оголосити конкурс на оренду нерухомого майна державної власності Сокальської райдержадміністрації.

2.Затвердити склад конкурсної комісії по наданню в оренду нерухомого майна державної власності Сокальської райдержадміністрації, що додається.

3.Конкурсній комісії, при проведені конкурсу, керуватися Наказом Фонду державного майна України від 13 жовтня 2004 року №2149 "Про затвердження порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна".

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.Катерину.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше