Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-12.10.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 09 жовтня 2012 року № 537
м. Сокаль

Про внесення змін в п.1 до розпорядження
голови райдержадміністрації від 14 липня
2008 року № 309

Відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» із змінами, «Про місцеві державні адміністрації», виходячи з особливостей роботи:

1.Внести зміни в п.1 до розпорядження голови райдержадміністрації від 14 липня 2008 року №309 «Про затвердження розпорядку роботи державного реєстратора», затвердивши розпорядок роботи державного реєстратора в новій редакції, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 25 листопада 2009 року №556 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 14 липня 2008 року №309 «Про затвердження розпорядку роботи державного реєстратора».

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше